Samsung Galaxy Note 5 akıllı telefon 13 Ağustos günü 18:00‘de New York Lincoln Center‘da tanıtılacak. Davetiyeler çok önceden basın mensuplarına gönderildi bile.

Samsung Galaxy Note 5 merakla ve heyecanla bekleniyor. Kullanıcılar, yeni amiral gemisinin özelliklerini öğrenmek istiyorlar. Koreli üretici devi, aynı etkinlikte Samsung Galaxy S6 Edge+ telefonu da tanıtacak. Bu yüzden herkesin heyecanı ikiye katlanmış durumda.

Bundan günler önce cihazlara dair pek çok sızıntı oldu. Samsung Galaxy Note 5 prototipine ait fotoğraf sızdı.  Daha da öncesinde cihazın tanıtım tarihine yönelik pek çok haber ve sızıntı çıktı ortaya.

Bunlar söylentinin ötesinde kesinlik niteliği taşıyordu. Samsung, Apple’dan önce davranarak yeni cihazlarını bu yıl çok daha erken bir tarihte tanıtmak istedi. Bu yüzden tanıtım tarihlerini Ağustos’a çekti.

Davetiyede görülen dalgalı çizgilerin henüz ne anlama geldiğini bilmiyoruz. Ancak bunlar, kavisli ekranı işaret ediyor olabilir. Şimdiye kadar öğrenilen en önemli bilgi, cihazların batarya kapasitelerine dair özellikler oldu. Buna göre her iki cihazın da 3000 mAh bataryası olacak. Bu da @evleaks tarafından sızdırılan bir bilgi oldu.

Yeni cihazlar akıllı telefon-phablet hibriti olma özellikleri taşıyacak. Öyle ki Samsung Galaxy S6 Edge+ telefonun 5.7 inç ve tabii ki kavisli ekran taşıması bekleniyor.

Her şey 13 Ağustos akşamı gerçekleştirilecek tanıtımla belli olacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz