samsung galaxy note 5 çıkış tarihi
samsung galaxy note 5 çıkış tarihi

Samsung Galaxy Note 5 çıkış tarihi belli oldu. Merakla beklenen akıllı telefon yakında kullanıcılarla buluşacak.

Yabancı kaynakların belirttiğine göre Amerikalı Sprint web sitesinde bulunan kullanıcı aracısı profillerine inanılacak olursa, Samsung Galaxy Note 5 çıkış tarihi 13 Ağustos.

Samsung Galaxy Note 5 çıkış tarihi ile ilgili son haftalarda yayılan pek çok haber ve söylenti vardı. Fakat kesin tarihi söyleyen bir kaynak yoktu. Bununla ilgili söylentileri “Samsung Galaxy Note 5 Ağustos’ta Tanıtılacak başlığı altında yazmıştık. Şimdi Samsung, yeni akıllı telefonunu kullanıcılarla buluşturmak için gün sayıyor.

Samsung Galaxy Note 5 depolama açısından bir de sürprizle geliyor. Yeni cihaz 128GB’a kadar depolama alanı sunan Mikro SDXC ile gelecek. Telefonun 16MP arka ve 5MP ön kamera bulunduracağı, Her iki cihazın da 3GB RAM taşıyacağı söyleniyor. Ancak Samsung Galaxy Note 5 telefonun 4GB RAM ile geleceğini söyleyen kaynaklar da var.

Haberlere göre Samsung Galaxy Note 5 ve hakkında çok söylenti çıkan Samsung Galaxy S6 Edge Plus 13 Ağustos’ta tanıtılacak. Samsung’un bu kadar aceleci davranmasının nedeni elbette Apple’ın her yıl gerçekleştirdiği etkinlikten önce davranmak. Şirket bunu yaparak kullanıcıların Apple’ın yeni telefonunu erkenden sipariş etmesini önlemeyi ve kullanıcıları kendi tarafına çekmeyi planlıyor. Ne kadar başarılı olacağını zaman gösterecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz