Samsung Galaxy Note 5 telefonla ilgili söylentiler çıkmaya başladı. Üstelik haberlere göre yeni telefon, kendinden önceki Galaxy Note cihazlara kıyasla yıl içinde çok daha erken duyurulacak.

Samsung Galaxy Note 4 ile tanışalı çok zaman olmadı. Ardından yine Galaxy ailesine ait cihazlar duyuruldu. Henüz bu cihazların heyecanı dinmeden Samsung Galaxy Note 5 haberleri ve söylentileri dolaşmaya başladı. Öyle ki, şirket yeni cihazı bu yıl içinde erkenden duyurmayı planlıyor.

Söylentiler yeni telefonun Temmuz ayında çıkabileceğini işaret etse de, bunun doğru olmadığını not edelim.  Şirket, gelişmelerin kendi tarafında çok sessizce yürütüldüğünü belirtiyor. Asya’dan gelen haberlere göre üretici, Samsung Galaxy Note 5 telefonun Ağustos sonunda ya da Eylül ayının başında raflarda olmasını istiyor.

Samsung Galaxy Note 5
Samsung Galaxy Note 5

Şirketin şu an için endişelendiği tek nokta, Eylül ayında tanıtılacak yeni iPhone cihazların Samsung Galaxy Note 5 telefonu etkilemesi. Bu yüzden Samsung Galaxy Note 5 telefonu yeni iPhone’lardan önce kullanıcıyla buluşturmayı hedefliyor. Şimdi haberlere göre söylenen Ağustos sonu ile Eylül başı şeklinde belirtilen tarih, geçen yıl Apple’ın iPhone 6 ile iPhone 6 Plus tanıtımı için verdiği tarihti.

 

Her şeye rağmen bunların birer söylentiden ibaret olduğunu ve doğrulamalar geldikçe aktaracağımızı belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz