Samsung Galaxy Note 5 ve Samsung Galaxy S6 Edge+ geçtiğimiz günlerde gerçekleşen tanıtımla sahneye çıkmıştı. Ürünlerle ilgili tüm özelliklerin resmileşmesiyle birlikte mobil13 olarak sizlere her iki ürünün özelliklerini Samsung Galaxy Note 5 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Samsung Galaxy S6 Edge+ Tanıtıldı! İşte Özellikleri isimli içeriklerimizle aktardık. Ancak ürünlerin dünya ve Türkiye fiyatları ile çıkış tarihleri tam olarak bilinmiyordu.

Bugün edindiğimiz bilgilere göre Samsung Galaxy Note 5 Türkiye fiyatı ve Türkiye çıkış tarihi kesinleşti. Bununla birlikte Samsung Galaxy S6 Edge+ Türkiye fiyatı ve Türkiye çıkış tarihi ortaya çıktı.

Altın ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile Türkiye piyasasında satılmaya başlanacak olan bu yeni Samsung akıllı telefon modelleri için ön sipariş süreçleri başladı. Ön sipariş sürecinde yani Türkiye giriş fiyatı olarak ortaya çıkan fiyatlar ise şu şekilde:

samsung galaxy note 5 ve galaxy s5 edge+ turkiye fiyati

Samsung Galaxy Note 5 Türkiye fiyatı 2700 TL.

Samsung Galaxy S6 Edge+ Türkiye fiyatı 3100 TL.

Bu fiyatların taban fiyatlar olduğunu söyleyebiliriz. Zira satışa sunan teknoloji mağazasının genel fiyatları piyasa ortalamalarının biraz üstünde olmakla biliniyor.

Ürünlerin satış ya da diğer bir ifadeyle siparişlerin teslim tarihi ise 21 Ağustos 2015 olarak belirtiliyor.

Kaynak : Mobil131 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz