Samsung, Apple ile yarışı kızdırmak konusunda kararlı. Şirketin yeni hamlesi oldukça dikkat çekici.  iPhone kullanıcıları istedikleri takdirde yeni çıkan Samsung cihazları bir ay boyunca test edebilecekler.

İşte Samsung Galaxy Note 5 ve S6 serisini bir  ay bedava kullanma şansı! Şirketin amacı, cihazlarının denenmesini sağlamak. Yani iPhone hayranlarını kendi tarafına çekmek. Evet, bunu zaten hepimiz biliyoruz. Bu daha önce belki de hiç denenmemiş bir yöntem. Ancak görülen o ki Samsung, cihazlarını iPhone’lulara da satmak konusunda oldukça kararlı.

Screenshot_3

Her halükârda şirketin bazı şartları var. iPhone cihazından samsungpromotions.com sayfasına girilmesi ve burada Start Test Drive butonuna basılarak sürecin başlatılması gerekiyor. Ayrıca geçerli bir kredi kartının gösterilmesi şart. Samsung buradan $1.00 alıyor. Cihazın 30 gün tamamlandığında geri gönderilmesi gerekiyor. Bu süreçte bir iPhone kullanıcısı olarak Samsung cihazından etkilenirseniz hemen bir Samsung telefon satın alailirsiniz. Test cihazları arasında Samsung Galaxy Note 5, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Galaxy S6 Edge Plus, Samsung Galaxy Note 4 ve Samsung Galaxy S6 gibi yeni ve üst seviye telefonlar mevcut.

Screenshot_4

Gerekli bilgiler Samsung Ultimate Test Drive sayfasında yer almakta.

Bu test cihazlarının şimdilik sadece Amerika’daki iPhone kullanıcılarına gönderildiğini not edelim. Bu kampanya Türk iPhone kullanıcıları için de yapılsaydı ne olurdu? iPhone hayranları bu testi yapmak isterler miydi? Yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil132 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz