Güney Kore merkezli bilişim ve teknoloji üreticilerinden Samsung, kemik kitlesini korumak ve piyasadaki payını arttırmak adına çalışmalarına devam ediyor. Her yıl en azından birkaç tane kayda değer, insanların yoğun ilgisini çekebilecek cihazları, yazılımları pazarlarken elbette farklı platformlar arasındaki bağlantıyı da unutmuyor. Nihayetinde bugün herhangi bir cihaz, aygıt satın alacağımız zaman diğer yapılarla ve sistemlerle uyumlu çalışıp çalışmadığına da bakıyoruz. Böylece etiket fiyatları, performansları, grafik düzeylerinin yanı sıra bu da etki eden faktörlerden oluyor. Özellikle Android mobil işletim sisteminin entegre edilmesi sayesinde hareket alanı kullanıcılar özelinde genişletilebilirken root atma gibi benzer yöntemler sayesinde yine spesifik taleplere yanıt verebilecek şeyler de üretilmekte. Nihayetinde ortaya çıkanlara bakınca neredeyse herkesi memnun edebilecek türde fonksiyonlar var. Galaxy Note 8 de bahsettiğimiz üzere firmanın geliştirdiği ve üzerinde çokça durduğu üretimlerden birisi. Halihazırda akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar diğer aygıtlara nazaran fazlaca tutulup satış sayılarını arttırınca ister istemez Samsung da iyileştirmelerine, güncellemelerine durmadan devam etmekte. Son dönemlerde televizyon TV bağlantısı sağlama noktasında da çokça talep oluşmuştu. Halihazırda bazı modellerde önceden de var olan ve Galaxy Note S8 yapısına da katılan TV bağlantısı nasıl yapılır yönündeki isteklere de yanıt alabiliyorsunuz.

Android işletim sistemiyle piyasaya sürülen telefonların çoğuna baktığınız zaman segmentlerine göre her bütçeye uygun modeli bulabiliyorsunuz. Diğerlerinde bu imkan pek bulunmasa da eğer Samsung markalı ürünlere bakıyorsanız yine alternatifleriniz bolca mevcut. Son nesil amiral gemisi ve phablet detayıyla teknoloji marketlerde yerini alan Note 8’e yönelmişseniz ve ne aradığınızı da biliyorsanız yüksek ihtimalle memnun kalacaksınızdır. Zaten Android ve Samsung işbirliği hemen hemen tüm kullanıcılarını memnun ederken problemlere çözümlerin kolayca bulunabilmesi, uygulama program konusunda da opsiyonların çoğalması kişileri tatmin eden etkenlerin başında geliyor. Bugün güvenlik için sorun yaşıyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Uygulama marketi Google Play Store’a giriş yapıp onlarca ücretsiz antivirüs uygulamaları üzerinden tercih yapmak. Ekseriyetle ücretsiz şekilde indirilebiliyor oluşunu da belirtmek gerekiyor. Yine kişiselleştirme gibi karakterinizi, kişiliğinizi ürünlerinize fiziksel ve tema, tasarım, yazılım özelinde de belirtecekseniz en minör detaydan majöre dek pek çok ayarlamaya şans tanıyan ürünleri de deneyebilirsiniz. Peki yazımızında konusu olan Samsung Galaxy Note 8’de televizyon bağlantısı yapabilek için ne yapmak gerekiyor?

Samsung Galaxy S8 Televizyon TV Bağlantısı Yapmak

Geliştirici şirket de ürünlerini işlevselleştirebilme adına bazen kollayı kendisi sıvıyor. Fiziksel üretimin yanı sıra yazılım mutfağına da giriş yapiyor. Örneğin TV bağlantısı yapabileceğiniz bir uygulamayı da kendisi geliştirmiş. Böylece kullanıcılar resmi ve güvenli yollardan Note 8 ile televizyon bağlantısı sağlayıp ekrandaki görüntüyü istedikleri platformda izleyebiliyor.

sidesync

SideSync adıyla Play Store’da sizleri bekleyen yazılımı ücretsizce kurun. Ardından USB kablosuyla ya da Wi-Fi aracılığıyla görüntü aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

[appbox googleplay com.sec.android.sidesync30]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz