Samsung Galaxy Note10, 6.66 inç ekrana sahip olacak

 
Sektördeki kullanıcılar, Samsung Galaxy Note10‘un gelecek yıl 6.66 inç ekrana sahip olacağını iddia ediyor. Bu, Samsung Mobile‘ın Samsung Display‘e verdiği özelliklerin bir parçası olduğu için, panel üreticisi daha büyük Süper AMOLED panelde çalışmaya başlayabilir.

Galaxy Note9‘un 6.4 inç ekran boyutu ve (en-boy oranının aynı kaldığı varsayılarak), bir sonraki Not amiral gemisi yaklaşık % 8 daha fazla yüzey alanı sunacak. İPhone XS Max‘ın en-boy oranı ve çentik nedeniyle 6,5 inç ekrana sahip olmasına rağmen, kullanılabilir yüzey alanının aslında Note9‘dan daha küçük olduğunu unutmayın.

Üç Galaxy S10 modelinden biri olan S10+, 6.44 inç ekran ile boşluğu dolduracak . Diğer iki S10 versiyonunun da 5.8 inç de, S9 ile aynı büyüklükte (ve S9 + da 6.2”) kalması bekleniyor.

Galaxy Note10Da Vinci” isimli koddur. Samsung‘un önümüzdeki sene ilk yarısında gelecek olan Galaxy S10 ile adlandırma şemasını değiştirebileceği için, “Note10” takma ad artık kullanılan isimdir.

Samsung‘un neden bu kadar erken bir zamanda Note10 için teknik özellikler ile ilgili çalışmaya başladığını merak ediyorsanız, şirketin daha iyi bir ürün sunabilmesi için daha uzun bir geliştirme süresine ihtiyaç olduğu bildiriliyor. Galaxy S10 tasarımı bu yıl Nisan ayında tamamlandı ve gelecek yıl Şubat ayına kadar açıklanmayacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz