Samsung Galaxy ‘’Rize‘’ mi Geliyor?

Teknoloji devi Samsung 2019 yılında üreteceği telefonların modellerini şimdiden belirlemiş gibi görünüyor. Araştırmalara göre Samsung Galaxy Rize modeli çıkarılabilir.

LetsGoDigital’in yayımladığı bir habere göre İngiltere’de Samsung’un başvurduğu markalar; Galaxy Rize, Galaxy Rize20 ve Galaxy Rize30 olarak görünüyor. Samsung’un marka başvurusu LetsGoDigital radarından kaçmamış olsa da telefonların nasıl olacağına dair bir bilgi henüz yok.

Bazı açıklamalara göre Samsung’un Amiral Gemisi serilerinde isim farklılaştırmasına gideceği yönünde oluyor. Apple tarafından İphone X ‘de buna aslında bir çeşit örnek olarak gösterilebilir. Bazı kaynaklardaki açıklamalara göre de Galaxy Rize modellerinin orta segmentde üretilecek cihazlar olacağı yönünde söyleniyor.91 Mobile açıklamasını bu şekilde dile getirirken resmi bir açıklama henüz gelmedi.

Şubatta Belli Olacak

Şuan için söylentiler, yorumlar, analizler sadece ihtimaller dâhilinde görülüyor. Şubat ayında yapılacak olan ‘’ Mobil Dünya Kongresi ‘’ Samsung tarafından açıklama yapılmış olacak. Söylentiler arasında Samsung’un katlanabilir telefonlarının ismi olarak da Galaxy Rize’nin adı geçiyor. Belirsizlik için Şubat ayını beklemekten ve sızıntı haberlerden başka bir yol görünmüyor.

 

 

 

 

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz