Samsung Galaxy S Edge ve Samsung Galaxy S6 akıllı telefonların tanıtılmasına çok az bir süre kaldı. Bu telefonlarla ilgili söylentiler ve sızıntılar da artmaya başladı. Yakın zamanda Samsung Galaxy S6 akıllı telefonun şematik bir çizimi sızmıştı.

samsung galaxy s6 sematik

Bu çizimde yeni telefonun tüm açılardan görüntüsü ve şekli yer almaktaydı. Hatta bu çizime bakılarak Samsung Galaxy S6 kamerasının dışa doğru çıkıntı yapacağı da anlaşılmıştı. Bu da cihazın tasarımının oldukça ince olmasına dayanıyordu. Son haberlere göre cihaz sadece 6.9mm inceliğinde olacak.

Yeni çıkan bir söylenti Samsung Galaxy S Edge telefonun kavisi ile ilgili. Bilindiği gibi bu cihazın iki kenarı da kavisli olacak. Ancak bu kavisin Samsung Galaxy Note Edge telefonun kavisine göre %30-%50 daha az olacağı söylenmekte. Bunun sebebi de telefonun, kenarlarında ses ve güç butonları taşımasının zorunlu olması.

Samsung’un çıkaracağı iki yeni amiral gemisi de renkli ve metal bir gövdeye sahip olacak. Ne ile karşılaşacağımızı tanıtım gününü bekleyip göreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz