Samsung Galaxy S10 Dört Farklı Sürüm Seçeneği İle Gelebilir

Samsung tarafından adeta üzerine titrenerek hazırlanan ve markanın son amiral gemisi olacak Samsung Galaxy S10 modeli için yeni iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Ortaya atılan son iddiaya göre yeni iPhone modellerinde olduğu gibi Samsung Galaxy S10 modelinde de farklı sürümlere yer verilecek.

4 Farklı Sürüm İle Satışa Sunulabilir

Ortaya atılan iddiaya göre Samsung Galaxy S10 modeli 4 farklı sürüm ile satışa sunulabilir. Bu sayede farklı bütçelere hitap eden 4 farklı Samsung Galaxy S10 modeli aynı zamanda satışa sunulmuş olacak. Son dönemin popüler pazarlama taktiği olarak anılan ve en son iPhone modelleri için uygulanan yöntemde farklı sürümler ile farklı bütçelere hitap edilmesi amaçlanıyor. XDA Geliştirici bloğu üzerinden yayımlanan son sızıntı ile benzer bir hamlenin Samsung markası tarafından yapılacağı iddia edildi.

5G Destekli İlk Samsung Telefon Olacak!

Beyond 0 olarak kullanılan kodun Samsung Galaxy 10 cep telefonu için kullanılan kod olduğu daha önceden keşfedilmişti. Beyond 1 kodu ise markanın AMOLED ekranlı ana versiyonu için kullanılıyor. Bu versiyonun ekran boyutunun 5,8 inç olduğu belirtiliyor. Beyond2 kodu ise Galaxy S10+ Plus modeli için kullanılıyor. Bu modelin ekran boyutunun 6,4 inç olarak açıklanmış durumda. Beyond 25g modeli için ise Samsung markasının ilk 5G destekli cihazı olması bekleniyor.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz