Samsung Galaxy S10+ fiyat ve özellikler

Şimdi Samsung‘un Galaxy S10 ailesinin tanıtımından bir aydan daha az bir süre kaldı, bu nedenle sızıntılar her geçen gün daha da yoğunlaşıyor. Geçen hafta , AMOLED ekranına yerleştirilmiş oval şekilli bir deliğe yerleştirilmiş premier modelin çift selfie kameralarını gösteren Galaxy S10 + ‘ ın canlı fotoğrafı ağda dolaşıyordu.

Bugün bu kez ekran kapalı olmasına rağmen, telefonun yeni bir canlı görüntüsü çıktı. İkili selfie kameraları muhtemelen ekranın üst kısmındaki sağ taraftaki konumlarından dolayı simetriyi seven herkes tarafından nefret ediliyor.

Yakından bakarsanız, bu ünitenin mümkün olduğunca son tasarımının çoğunu gizlemek için tasarlanmış bir davanın içinde olduğunu göreceksiniz, bu yüzden belki de bir Samsung çalışanı ile vahşi bir yerde test edilen bir prototip. Bu, bu görüntünün sunduğu her şeyle ilgili, ancak hatırlanması gereken nokta, zaten mobil dünyada selfie kamera tasarımlarının saldırısına hazır olmanız gerektiğidir.

S10 +, görünüşte 12 GB RAM ve 1 TB depolama alanını destekleyen hat sürümünün en üst seviyesine çıkarsanız, 1.600 Euro’ya mal olduğu söyleniyor. Bunların hepsine ihtiyacınız yoksa, 6 / 128 GB’lık giriş seviyesi model sizi “yalnızca” 1.050 € ‘ya mal olacaktır. Yani AB’de yaşıyorsanız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz