Geçtiğimiz günlerde bir güncelleme alan Galaxy S10 model akıllı telefonlar ciddi bir sorun ile karşı karşıya kaldı. İşte detaylar..

Samsung‘un son model akıllı telefonu olan Galaxy S10 model telefonlara kısa süre önce kamera güncellemesi gelmiş ve bu güncelleme ile beraber gece modu özelliğine kavuşmuştuk. Ancak güncellemeden hemen sonra bazı sorunlar karşımıza çıkmaya başladı. Elbette kullanıcılar geri bildirim yapmaktan kaçınmadı.

Reddit çalkalandı!

Reddit platformunda kullanıcıların büyük bir kısmı Galaxy S10 model telefonların bu güncellemeyi aldıktan sonra çok fazla donma ve kasma yaptığını öne sürdü. Bazı kullanıcılar ise üçüncü parti uygulamaların bu durumu oluşturduğunu savundu. Ancak Twitter ve Nova Launcher gibi uygulamaların S10 model telefonda bir sorun oluşturduğu biliyoruz.

Samsung ise bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Ancak bu konu hakkında ilerleyen günlerde bir iyileştirme güncellemesi gelecektir. Çünkü bu sorundan etkilenen kişilerin açıklamalarına göre hiçbir şekilde sorunun düzelmediği fark ediliyor. Hatta güç ve ses kısma tuşu ile reset atan kullanıcılar bu durumdan çok fazla şikayetçi olmaya başladı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz