Samsung’un yeni amiral gemi modeli için bir yeni depolama alanı haberi daha geldi. S10 5G desteğinin yanı sıra 8GB RAM ve 256GB depolama alanıyla beraber geliyor.

Yeni amiral gemi modeli şimdiden Apple ürünlerini sollayabilecek en nadir model olarak tahmin ediliyor. Samsung Galaxy S10 model için çok fazla sızıntı yer alıyor. Üreticiler yeni bir ürün çıkartmadan önce çok fazla sızıntıya maruz kaldıklarından artık bu olaya alıştığımızı belirtebiliriz. Huawei, iPhone ve Samsung gibi birçok modelde, şaşırtıcı bilgiler açık ve net ortada. Ancak S10 5G modelinde yapılan sızıntılar herkesi şaşırtıyor. Yeni akıllı telefonda 5G desteğinin olması ve 256GB depolama alanı ile gelmesi çok büyük bir artı olarak düşünülüyor. Bu hafıza durumu işinize çok yaracak demek mümkün.

Samsung Galaxy S10 5G hakkında diğer detaylar!

Samsung Galaxy S10 5G modelinde 6.7 inç ekran 5000mah batarya ve 4 arka kamera yer alıyor.  Bu özelliklerle beraber elbette ilk soru telefonun fiyatı ne kadar olacak? Galaxy S10 X fiyatı 1700 ile 1750 dolar arasında olacağı düşünülüyor. Durum bu şekilde olsa bile, zaten pahalı ama ülkemizde bu telefonu almak çok daha pahalı olacak. Vergisi, verginin vergisini de hesaba katacak olursak, uzun bir süre alamayacağız. 

Son zamanlarda doların yükselmesi ve telefonların bir hayli 3 bin TL’iken 3500 TL olur dediğimiz zamanları özlediğimiz doğru. Şimdi son çıkan telefonlar 8 Bin TL’den başlıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz