Güney Kore teknoloji devi olan Samsung, kablosuz kulaklıklara geçiş yapmak için çalışmalar sürdürüyor. Samsung’un yeni çıkacak olan telefon S10 ile beraber kulaklıkları da kablosuz olacak.

Yeni çıkacak olan Samsung Galaxy S10’un tanıtımının gerçekleşmesine çok az bir zaman kaldı. Yeni, gündemde yerini alan kulaklık ise Samsung’a ait ve bu kablosuz kulaklığa da Galaxy Buds adını veriyor. Kablosuz şarj özelliğine sahip olacak olan kulaklıklar şimdiden alıcıların dikkatini çekti.

Samsung Galaxy S10 akıllı cihazın renk seçeneğinde beyaz renkte olacağı söyleniyordu ve bu kulaklıkların S10 Plus’ın sahiplik yapacağı beklentiler arasında.

Huawei Mate 20 Pro’da bulunan tersine şarj özelliği aynı zamanda Samsung tarafından da uygulanmaktadır. Tersine şarj özelliğinin Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10E serisinde yer alması bekleniliyor.

bunds

Kulaklıkların olduğu görsel, kablosuz şarj özelliğine sahip olduğunu gösteriyor ve bu durum yani Samsung Galaxy S10’un kablosuz kulaklığa sahip olacağı sızdırılan dedikodular arasında yerini alıyordu. Samsung’un yeni Galaxy S10 ailesiyle beraber gelecek olan kulaklıkların fiyatı ise 149 Euro olması bekleniliyor.

Fiyat durumuna göre de bu kulaklıklar Apple’ın AirPodları ile aynı fiyat aralığında olduğunu söyleyelim. Yine de Samsung kulaklıkların özellik bakımından daha da fazla olacağı beklentiler arasında. Tanıtım tarihine az kaldı ve ilerleyen günlerde kulaklığın özellikleri hakkında daha detaylı bilgi alacağız. Apple’ın da AirPods 2’nin ne zaman çıkacağı ise bilinmiyor ve merakla bekleniliyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz