Samsung Galaxy S10 ailesi için tanıtıma çok az bir süre kala sızıntıların gelmeye devam etmesi meraklı kullanıcıları daha fazla heyecanlandırıyor. Son gelen sızıntı ile beraber Samsung Galaxy S10’un resmi kılıfları kullanıcıların karşısına çıktı.

Geçtiğimiz hafta içerisinde sizlere aktarmış olduğumuz Galaxy S10 ailesi haberinde kılıfların sızdırıldığını belirtmiştik. Ancak son gelen sızıntı ile beraber cihazın kılıfları artık daha fazla netlik kazanmış oldu.

Kullanıcı karşısına çıkmış olan yeni sızıntı kılıfların renkleri ise tam 7 çeşit oluyor. Bunlar siyah, yeşil, gri, lacivert, kırmızı, beyaz ve sarı olarak görülüyor. Son yapılan sızıntı ile beraber, deri LED View kılıfların yalnız siyah, beyaz ve yeşil olarak geleceği yönünde. Silikon kılıflar ise tam 7 farklı renk ile gelecek gibi duruyor.

Kapaklı kılıfların ise ters kablosuz şarj teknolojisi olarak ifade edilen Wireless PowerShare adındaki şarj teknolojisini desteklemediği ortaya çıktı. Kapaklı kılıfların fiyatına dair henüz bir detay yer almıyor. Tanıtımına az bir süre kala sızıntılar geldikçe sizlere detayları aktarmaya devam edeceğiz.

Yukarıdan kılıfları gördüğünüz gibi Samsung Galaxy S10 kılıfları olduğu açıkça ortada. Özellikle kırmızı renk severlerin bayılacağı bu kılıfların ne yazık ki henüz fiyatı belli olmadı. Ancak fiyat konusunda bir yorum yapamazken, piyasada bu kılıfların diğer kılıflar ile aynı fiyatta satışa sunulacağını belirtebilirim.

Peki siz Samsung Galaxy S10 kılıfları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz