Samsung, Galaxy S10, S10 +, S10e akıllı telefonlar için Android 10 tabanlı One UI 2 kabuğunun dağıtımının başladığını duyurdu. Galaxy Note 10 ve Note 10+ güncellemelerinin sahipleri bu yılın sonundan önce satışa sunulacak.

One UI 2, mobil cihazlarla etkileşimi daha da kolaylaştırıyor: gelişmiş akıllı gece modu, ekrandaki görüntülerin, metinlerin ve renklerin parlaklığını ayarlar, pil tüketimini azaltır ve Akıllı Kilit ekranı saatlerin ve bildirimlerin görüntüsünü otomatik olarak düzeltir.

Arayüz tasarımı daha az sayıda pop-up, yerleşik indirme göstergeleri ve basitleştirilmiş düğme organizasyonu aldı. Bir Kullanıcı Arabiriminin yeni sürümünde, bildirimler daha az yer kaplar. Ayrıca, kullanıcı uygulamaları yönetme konusunda daha fazla kontrole sahip olacaktır, örneğin, çift fotoğrafları kaydetme veya silme.

Arayüz akıllı telefon kullanımını kontrol etmek için geniş bir araç yelpazesi sunuyor. Dijital denge modu, dikkat dağıtıcı şeyleri en aza indirmek için gerektiğinde uygulamaları geçici olarak askıya almanıza izin veriyor.

2020’de bir UI 2 diğer Galaxy modellerinde de mevcut olacak. Cihazların listesi Samsung’un resmi web sitesinde yayınlanmaktadır .

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz