Samsung Galaxy S20 özellikleri: Şimdiye kadar tüm söylentiler ve sızıntılar

Güncelleme, 16 Ocak 2020 : Samsung Galaxy S20 teknik özellikler tablosumuza yeni söylentiler ekledik. Ayrıca Galaxy S20e ile ilgili bilgileri de kaldırdık, ki bu da anlayabildiğimiz kadarıyla bu yıl gerçekleşmiyor. Aşağıdaki en son göz atın!

Orijinal makale, 2 Ocak 2020  Galaxy S10 Samsung’un amiral gemisi serisi için çıtayı yükseltti, ancak tüm sızan ve söylentiler Samsung Galaxy S20 bar bile yükseltecek telefonların bir üçlü için gözlük olduğuna işaret etmektedir daha yüksek.

O zaman sızıntılar bize ne anlatıyor? Bu yazıda, telefonun gücünden kamera deneyimine ve ötesine kadar tüm söylentilerdeki Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra teknik özelliklerine bir göz atacağız. Bir kez daha, bunlar şimdilik söylentilere ve sızıntılara dayanıyor, bu yüzden telefonlar resmi olarak başlatıldığında işler değişebilir.

Galaxy S20e ne olacak? Söylentiye göre bu yıl bir Galaxy S20e olmayacak. Bu yanlış olabilir, ancak Samsung’un Galaxy S serisi içindeki “e” markasından devam ettiğini varsayarak bazı şeyleri özetleyeceğiz.

Serinin tasarımı, çıkış tarihi, fiyatı ve daha fazlası hakkındaki tüm söylentiler için Galaxy S20 söylenti topluluğumuza göz atın .

Samsung Galaxy S20 Özellikleri

Samsung Galaxy S20 ailesinin seçilen bölgelerde Snapdragon 865 yonga seti veya Exynos 990 SoC tarafından desteklenmesi bekleniyor . Samsung geleneksel olarak EMEA pazarlarında ve Kore’de Exynos sürümünü piyasaya sürerken, ABD ve diğer pazarlarda Snapdragon sürümünü alır. Ancak Kore’nin bunun yerine Snapdragon sürümünü alabileceği bildirildi.

Dayanıklılık kısasa güç hiçbir şey ifade etmez, ancak Samsung görünüşe göre bu sorunu da ele alıyor. Galaxy S20 pil kapasitesi hakkında hiçbir şey bilmiyoruz, ancak S20 Plus ve S20 Ultra görünüşe göre sırasıyla 4.500mAh ve 5.000mAh paketleri sunacak . Bu, S20’nin 4.000mAh bataryaya sahip olacağını varsaymamıza neden oluyor, ancak bu sadece spekülasyon.

Kamerayla ilgili spesifikasyonlara gelince, potansiyel olarak 2020’nin başlarında en etkileyici fotoğraf platformlarından birine bakıyoruz. Galaxy S20 serisi, üstün düşük için dokuzda bir piksel bining özelliğine sahip 108MP birincil arka kamera sunmak için uçlu. standart 108MP sensörünüzle karşılaştırıldığında ışık sonuçları. Ancak, bu tüm cihazlara ulaşmayabilir, ancak neredeyse kesinlikle S20 Ultra’ya inecektir.

Renders, Galaxy S20’nin üçlü bir arka kamera shooter’ı sunduğunu gösteriyor, S20 Plus ve S20 Ultra görünüşte bir penta lens kamera kurulumu sunuyor. Önemli bir söylenti, serideki tüm telefonların 48MP telefoto zoom kameraları sunmasıdır . Ayrıca 5x yakınlaştırma özellikleri sunan serinin raporlarını da duyduk, ancak bu özelliğin S20 için de geçerli olup olmadığı belli değil.

Selfie görevlerinin, Samsung Galaxy Note 10’da bulunan 10MP kameralar tarafından ele alındığı bildiriliyor . Galaxy Note 10 serisiyle aynı merkeze monte edilmiş delik delme işlemini bile bekleyebilirsiniz. Telefonların ön kısmından bahsetmişken, ultrasonik ekran parmak izi sensörlü 120Hz kavisli OLED ekranlara bakabileceğimize inanılıyor .

Galaxy S20 teknik özellik belgesinden ne görmek istersiniz? Yorumlarda bize bildirin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz