Samsung Galaxy S20 Plus fotoğraf makinesinin özellikleri ve işlevleri

XDA Developers web sitesi, Samsung Galaxy S20 + akıllı telefonun kamerasının teknik özellikleri ve yazılım işlevleri hakkında kaynaktan bilgi aldı. Galaxy S20 serisi cihazların geri kalanı ile birlikte 11 Şubat’ta sunulacak.

Kaynağa göre, daha önce sızıntı bildirildiği gibi 108 megapiksel sensör yerine 12 megapiksel çözünürlüğe ve 1.8 mikron piksel boyutuna sahip henüz tanıtılmamış Sony IMX555 ana sensör olacak. Bilgiler, Buz Evreninden bir içeriden teyit edilir .

İkinci Kamera – Üçüncü hareket Samsung ISOCELL S5K2LA olarak Samsung ISOCELL S5KGW2 64 megapiksel sensör, uygun verileri Buz Evrenin, 12 megapiksel. Dördüncü “göz” bir derinlik algılama sensörüdür (ToF).

Ön tarafta, Galaxy S10 / Not 10’daki ile aynı 10 megapiksel sensör olan Sony IMX374’ü kuracaklar. 60 f / s’de 4K video kaydedebilir ve ekranın üst kenarının ortasındaki deliğe yerleştirilir.

Yazılımdaki arka kamerada 8K @ 30fps video kayıt modunun kullanılabilirliği hakkında erken bilgi doğrulandı. Diğer özelliklerden biri – aktif sabitleme ile 60 fps’de 4K, ancak HDR olmadan ve ses kaynağındaki zumdaki sesi artırmak için bir yazılım işlevi.

Akıllı Akıllı Selfie Açısı işlevi, çerçevedeki kişi sayısını otomatik olarak belirler ve ön kamerayı geniş açıya getirir. Tek Çekim modu otomatik olarak en iyi kareyi belirler ve Pro Video – video çekimi için profesyonel ayarları seçer.

Daha önce yazılımda algılanan, aynı anda birden fazla mercekten video kaydetmenize ve nesneyi otomatik olarak izlemenize olanak tanıyan Director View işlevi Galaxy S20 + deney cihazında mevcut değildir. Belki de akıllı telefon satışlarının başlamasından hemen sonra mod kullanılamayacak, diye yazıyor XDA.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz