Kaynak xda-geliştiricileri, amiral gemisi Samsung Galaxy S20 + ‘nın ilk casus fotoğraflarını yayınladı. Samsung Unpacked 2020 etkinliğinin bir parçası olarak , katlanabilir akıllı telefon Galaxy Z Flip ile birlikte yeni ürünün duyurulması 11 Şubat’ta bekleniyor .

Gönderilen fotoğraflara göre, Galaxy S20 + dört ana ve çift flaşlı dikey bir dikdörtgen blok alacak. Sağ tarafta ses seviyesi ayar düğmesini ve güç düğmesini işaretledik. Daha önceki S10 serilerinin aksine, Bixby düğmesi bulunmuyor.

Galaxy Note 10’da olduğu gibi, ortada ön kamera için minimum çerçeveli ve ön kesimli bir AMOLED ekran. Fabrikadan ekrana koruyucu bir film yapıştırılacaktır.

Bu kez, Galaxy S20 + hattın maksimum sürümü olmayacak. Bu model 12MP birincil kamera sensörü alacaktır. Ayrıca, geniş açılı, tele ve makro lensler takılır. 108 megapiksel çözünürlüğe sahip bir kamera Galaxy S20 Ultra alacak.

Galaxy S20 ve S20 + ‘nın LTE ve 5G ile dünyanın çeşitli versiyonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Büyük olasılıkla, ABD için Rusya ve Exynos 990 yongasıyla dünyanın geri kalanı LTE için Snapdragon 865 işlemcili sadece 5G versiyonu olacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz