Samsung kullanıcıları heyecanla 14 Ocak Perşembe gününü bekliyor. Bunun nedeni ise teknoloji devinin, yeni bir Galaxy Unpacked etkinliği düzenleyecek olması. Bu etkinlik bize Samsung Galaxy S21 ile tanışma fırsatı sunuyor. Herkes merakla Galaxy S21 ailesinin neler sunacağını beklemekte.

Samsung, Galaxy 20 ailesiyle kendini ispatlamıştı. Dolayısıyla S21 içinde aynı beklentiye girmiş bulunmaktayız. Galaxy S21 ailesi üç farklı modelde karşımıza çıkacak. Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra. Bu modellerde özellikle Galaxy S21 ve Galaxy S21+, önemli değişiklerle karşımıza çıkacak.
Samsung, Galaxy S20 ailesinde kavisli ekran tercih ettiği gibi S21 ailesinde de bu özelliği değiştirmiyor. S21’de de kavisli ekranı kullanacak olan Samsung, bu seride yeni bir işlemci olan Exynos 2100’ü kullanacak. Bu yeni işlemci, bu sektörde en iyi olarak bilinen Qualcomm’u ciddi anlamda zorlayacak gibi görünüyor. Detaylı incelemeler için videomuzu izlemeyi unutmayınız. Peki siz Samsung Galaxy S21 ile ilgili neler düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz