Samsung Galaxy S3 ve Samsung Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncellemesinin çıkacağı öğrenildi. Şu anda Android 4.1.2 Jelly Bean sürümünü kullanan bu akıllı telefonların yıl sonuna kadar işletim sistemi sürümlerinin güncellemeleri bekleniyor.

Samsung Hindistan yönetimine yakın kaynaklar tarafından elde edilen ve kamuoyuna açıklanan bilgilere göre Samsung Galaxy S3 ve Samsung Galaxy Note 2 için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi gelmeyecek. Bu güncellemenin yerine Samsung yazılım mühendisleri Android 4.3 güncellemesi üzerinde çalışıyorlar ve önümüzdeki sonbahar mevsiminde adı geçen Android akıllı telefonlar için Android 4.3 güncellemesini yayınlamayı planlıyorlar.

Samsung Galaxy S3 android 4.3

Bilindiği üzere uzun bir süredir Android 4.1.2 sürümünü kullanıyorlar. Özellikle de son çıkan akıllı telefonlar da Android 4.2.2 sürümünün standart olarak gelmesi ve birçok birçok cihazın da söz konusu güncellemeye geçmesi S3 ve Note 2 sahiplerinin de sabırsızlanmasına neden olmuştu. Bu son haberler gösteriyor ki adı geçen ürünleri kullananların biraz daha sabretmeleri ancak sabrın sonunda Android 4.3 gibi muhtemelen başarılı bir işletim sistemine kavuşmaları oldukça büyük bir olasılık.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz