Samsung Galaxy S4 isimli son dönemin popüler akıllı telefonlarından biri olan ürünün bu zamana kadar 40 milyondan fazla sattığı açıklandı. Dünya genelindeki satış sayısını belirten bu ifadenin ortaya çıkması pek de sürpriz olmadı. Zira ürünün satışa çıkmasından kısa bir süre sonra 10 milyon satış barajı aşılmış ve kullanıcıların ilgisinden bir azalma ortaya çıkmamıştı.

Samsung CEO’su JK Shin tarafından dile getirilen satış sayılarına baktığımızda yalnızca ağustos ayında beş milyonluk bir satışın gerçekleştiğini öğreniyoruz ki resmi tanıtımının üzerinden aylar geçmiş bir telefon için kayda değer bir seviye olduğunu belirtmeliyiz.

samsung galaxy s4

Altı ay gibi bir sürede bir modelden ürün satmak üstelik de ürünün üst seviyelerde olduğunu da fiyatının da yüksek olduğunu düşünecek olursak ciddi bir başarı. Bununla birlikte ürünün satışlarının biraz daha gerilemesi bekleniyor. Zira benzer seviyelerde ve hatta çok daha güçlü akıllı telefon Samsung Galaxy S4 tanıtımından bu yana piyasaya çıkmış bulunuyor. O cihazlardan biri de Samsung Galaxy Note 3. Ancak yazılım güncellemesi ile Samsung Galaxy S4’ün Galaxy Gear isimli akıllı saat ile uyum sağlamasının ardından ürüne yönelik kazanılan ilgide bir miktar artış gözlemlenebilir.

[highlight]Samsung Galaxy S4 Akıllı Telefonun 10 Gizli Özelliği[/highlight]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz