Samsung Galaxy S4 Mini Duos akıllı telefon, S4’ün minisi olarak şimdi Android işletim sisteminin en son sürümünü almaya hazırlanıyor.

Bilindiği üzere Samsung Galaxy S4 Mini hâlâ Android 4.4 KitKat güncellemesi almadı. Bununla birlikte diğer bir üye olan S4 Mini Black Edition kullanıcıları Android işletim sisteminin son sürümü ile Haziran ayının ortasından itibaren tanışmıştı. Sözü edilen model yani GT-I9192 model numaralı Samsung Galaxy S4 Mini Duos telefon çift SIM kartı desteklemekte. Bu telefonun kullanıcıları yakında Android KitKat deneyimini yaşayacaklar.

Güncelleme Şimdilik Sadece Rusya ile Sınırlı

Ne yazık ki bu güncelleme şimdilik Rusya ile sınırlandırılmış durumda. Yani eğer Samsung Galaxy S4 Mini Duos akıllı telefonunuzu Rusya’dan aldıysanız bugünden itibaren Android 4.4 KitKat sürüm güncellemesine dair bir bildirim almanız olası. Güncellemenin ardından “build I9192XXUCNG2” yazılım numarasını göreceksiniz.

samsung galaxy s4 mini duos

Samsung’un tek SIM kart destekli ve GT-I9190 model numaralı telefonu olan Galaxy S4 Mini için hâlâ KitKat güncellemesi getirmemiş olması son derece şaşırtıcı bir durum. Aslına bakılırsa bu telefonun hâlâ sebepsiz bir şekilde Android 4.2 Jelly Bean sürümünde tıkılıp kaldığı görülüyor. Umarız Samsung Galaxy S4 Mini Duos telefondan sonra S4 Mini kullanıcıları da KitKat deneyimini yaşarlar.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz