Akıllı telefonların artık sıradan bir iletişim aracı olmaktan çıkıp günlük ihtiyaçların görüldüğü, hesaplamaların yapıldığı, istenilen adrese rahatlıkla ulaşıldığı, bankacılık işlemlerinin yapıldığı bir cihaz haline geldi. Bu tür işlemlerden dolayı telefonların neredeyse her insan için bir ihtiyaç haline gelmesi teknoloji devlerinin bu sektörde daha fazla mesai harcamasına sebep oluyor.

En yeni gelişmelere gebe olan akıllı telefon sektöründe firmalar zirveye ulaşmak ve zirvede kalıcı yer etmek adına imzalarını taşıyan yeni cihazlar üretiyor ve var olan cihazlarını yaptıkları güncellemelerle geliştiriyor.

Teknoloji devlerinden Samsung, bir çok alanın yanı sıra akıllı telefonların üretimine ve gelişimine en çok önem veren firmalardan. İmzasını taşıyan cihazlar için sürekli mesai harcayıp kullanıcıların taleplerini yerine getiren Samsung, bu sayede kullanıcıların tek alternatifi olmak istiyor.

2013 yılı içerisinde tanıtılan Samsung Galaxy S4 Mini için beklenilen güncelleme yayınlandı. Samsung, Galaxy S4 Mini için kullanıcılar tarafından uzun süredir beklenilen KitKat güncellemesini yayınladı.

Samsung Galaxy S4‘ün mini sürümü olan GT-I9109 kodlu akıllı telefon, LTE ve Duos sürümlerinden sonra Android 4.4.2 KitKat güncellemesine de kavuştu. Kullanıcıların merakla beklediği güncelleme ile birlikte mini akıllı telefon da pek çok yeni özellik yer alacak.

Uzun süredir beklenmekte olan KitKat güncellemesi ile Galaxy S4 Mini’de hali hazırda var olan özellikler daha da geliştirilmiş ve yenileri de eklenmiş. Diğer Samsung imzalı akıllı telefonlarda var olan özellikler de güncelleme ile birlikte mini telefona eklenmiş durumda.

galaxy s4 mini kitkat guncellemesi

Galaxy S4 Mini Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi İle Gelen Yeni Özellikler

Kaynak : Mobil1324 YORUMLAR

  1. Bende gözükmüyor güncellemeler haksızlık ama! 1 sene olacak neredeyse… şaşkınlıklar içerisindeyim. İnternette araştırma yapıyorum gücellemenin çıktığını söylüyorlar evimde pc var ama internet bağlantım yok wi fi den yapmak istiyorum bu seferde güncellemeler mevcut diyor. İyice saçmalamaya başladı bu samsunf! İphoneyi özlediö ballahi samsung pişmanlıkmış bunu anladım!!!

  2. Bu nasıl güncelleme navigasyon özelliği neden kaldırıldı . Uygulamaların bildirimlerini kapatıyorum telefon kapatıp açtığım da bildirimler geri geliyor tekrar kapatıyorum bu ne iş ya mevcut programları kaldır işe yaramayanları ekle bumu güncelleme çoğunluk kullanıl mıyor hepside kayıt ol diyor g mail im belli heryere kayıt yapmak zorundamıyız

  3. arkadaş bu nasıl bi güncelleme var olan uygulamar gitmiş(navigasyon) birde şarj tüketimi de çoğaldı.samsung telefonlardan soğutacaklar insanları

  4. keşke güncelleme yapmasaydım .var olan özelliklerde gitti(navigasyon) birde şarjı çabuk bitiriyor .samsung telefonlardan insan soğuyor arkadaş ben satıp iPhone almayı düşünüyorum

  5. Telefonuma güncelleme geldiğinde müzik dinlemek eziyet oldu resmen.ekran kapalı iken kulaklık yardımı ile müzikler açılmıyor..müziği öncesinde açtıysanda şarkı değiştirmesi çok yavaş(bazen değişmiyor).ayrıca şarkı listesinde bir şarkıya tıkladığınızda listeden çıkıyor. (Tam bir işkence ) nasıl kurtulabiliriz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz