samsung galaxy s4 mini
samsung galaxy s4 mini

Samsung Galaxy S4 Mini sahiplerini üzecek bir haber var. Akıllı telefon maalesef Android 5.0 Lollipop güncellemesi almayacak.

İngiliz dağıtımcı Three, Samsung Galaxy S4 Mini akıllı telefonun Lollipop güncellemesi almayacağını belirtti. Bu haber, bir kullanıcının Twitter aracılığıyla sorduğu soru üzerine verilen cevapla yayıldı.

Güncellemenin gelmemesinin sebebi, Samsung Galaxy S4 Mini akıllı telefonda bu güncelleme için yeterli hafıza bulunmaması. Dağıtımcı Three aynı zamanda Samsung’dan da güncellemenin gelmeyeceğine yönelik doğrulama aldığını belirtti.

samsung-galaxy-s4-mini
samsung galaxy s4 mini

 

Bu haberin ardından İrlandalı kullanıcılar kendilerine güncellemenin ulaştığını iddia ettiler. Three Ireland Online Twitter hesabı bunu doğruladı. Böylece Lollipop güncellemesinin bölgeden bölgeye farklılık gösterdiği ortaya çıktı.

Sonuç olarak şimdilik çoğu ülkedeki Samsung Galaxy S4 Mini kullanıcısı Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile tanışmayacak.

Kaynak : Mobil13






_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Mobil13.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Mobil13'severlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz