Samsung Galaxy S5 Duos LTE daha önce Çin’de satışa çıkmıştı. G9009D model numarasını taşıyan bu yeni Samsung akıllı telefon şimdi de dünyanın çeşitli ülkelerde satışa çıkmaya hazırlanıyor. Gelen bilgilere göre ilk olarak Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar pazarında ürünün satışına başlanacak.

Söz konusu Arap ülkelerinde yayın yapan basın yayın organlarında reklamları çıkmaya başlayan Samsung Galaxy S5 Duos LTE için biçilen fiyat 748 dolar civarında. Ürün kısa bir süre sonra Polonya’da da boy göstermeye başlayacak ancak Polonya için biçilen etiket fiyatı henüz bilinmiyor.

Samsung Galaxy S5 Duos LTEİlk çıkış fiyatı 850 dolar civarlarında olan ürün için yeni pazarlarda belirlenen fiyatın daha düşük olduğunu görebiliyorsunuz.

Samsung Galaxy S5 Duos LTE’nin Öne Çıkan Özellikleri

5.1 inçlik 1080p Super AMOLED full HD ekranı bulunan cihazın arkasında 16 MP değerinde kamera yer alıyor. IP67 sertifikası sayesinde su ve toz geçirmeme özelliğine sahip olan ürün 8.1 milimetrelik inceliğe sahip. Bu yeni modeli standart S5’lerden ayıran başlıca özellik üstün bağlantı teknolojisi.

Samsung Galaxy S5 Duos LTE Türkiye çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı için henüz bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz