Samsung Galaxy S5 kullanıcılarına iyi haber geldi. Dev akıllı telefon üreticisi Samsung’un amiral gemisi Samsung Galaxy S5 merakla beklenen Android 5.0 Lollipop güncellemesini aldı.

Türkiye’de bulunan Samsung Galaxy S5 kullanıcıları artık Lollipop deneyimi yaşayacaklar. Samsung, bu haberi dün Samsung Türkiye Facebook sayfasından kullanıcılara duyurdu. Şimdiden cihazında yazılım güncellemesini gören kullanıcılar olabilir.

Screenshot_1

Android 5.0 Lollipop güncellemesi kullanıcılara pek çok yeni özellik vadediyor. Güncelleme geldiğinde öncelikle tasarımda genel anlamda değişiklikler ve yenilikler olduğunu fark edeceksiniz. Özellikle Uygulamalar bölümünde pek çok tasarım yeniliği gözünüze çarpacaktır. Bunun yanı sıra artık bildirimleri kilit ekranında görmek de mümkün olacak. Bu yazılım güncellemesi sadece Lollipop sürümünün değil Samsung’un getirdiği özellikleri de taşıyor.

Samsung Galaxy S5 cihazınıza Android 5.0 Lollipop güncellemesi gelip gelmediğini kontrol etmek için Ayarlar kısmının altında bulunan Yazılım Güncellemesi’ne tıklayın.

Android 5.0 Lollipop yazılım güncellemesi tüm kullanıcılara aynı anda iletilmeyebilir. Bu yüzden güncellemenin gelip gelmediğini sık sık kontrol etmelisiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz