Samsung Galaxy S5 isimli Samsung’un sıradaki amiral gemisine dair bilgiler gelmeye devam ediyor. Samsung’a yakınlığı ile bilinen bir mecra tarafından Samsung ile Catcher Technologies arasındaki anlaşmaya dair bazı bilgilere ulaşılması ile yeni ürünün nasıl bir dış yapıya sahip olacağı da sızmış oldu.

Önümüzdeki yıl yani 2014 yılının ikinci çeyreğinde tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S5’in Samsung Galaxy Note 3’te olduğu gibi plastik bir ön yüzeye ve deri görünümlü arka yüzeye sahip olacağı ortaya çıktı. Aynı zamanda Apple’ın iPad ve MacBook ürünleri için ve de HTC One için metal gövdeler üreten şirketin Samsung ile son zamanlarda yoğun iletişim kurması birçok mecra tarafından Samsung Galaxy S5 için metal gövde beklentisinin olduğunun öne çıkmasına vesile olmuştu. Ancak görünen o ki metal malzeme yine ürünün yan kısımlarında kullanılacak.

samsung galaxy s5 arka

Samsung Galaxy S5’in merak edilen özellikleri arasında gösterilebilecek olan dış malzeme ve ürünün dış görünümü açısından önemli bir bilgi bu. Zira uzun yıllardır üst seviye akıllı telefonlarda plastik malzeme kullanmasıyla eleştirilen şirket bundan vazgeçmemiş ve tam tersi olarak Apple’ın yeni iPhone 5C’de plastik bir dış yapı seçmesi Samsung kullanıcıları ve yöneticilerini biraz olsun memnun etmişti. Bun karşın ciddi bir kesimin ısrarla daha kaliteli ve şık görünen metal telefonlar beklediği de bir gerçek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz