Samsung çalışanlarından biri, şirketin, alüminyum gövdeli Samsung Galaxy S5 üzerinde çalışmaya başladığını doğruladı.

Galaxy S4 henüz tanıtılmış olmasına rağmen bir grup analist Galaxy serisinin, iPhone başarısına doğrudan bir tepki olarak tasarlanan bir tasarım paradigması izlediğini ima ederek Galaxy S4 cihazının Apple’ın gölgesinde kalan son Samsung ürünü olacağını söyledi.

Analistler ayrıca gelecek yıl tüm göstergelerin, Samsung’un nerede olduğunu gösterecek amiral gemisi telefonun büyük yenilenmesine odaklandığını yineledi. Samsung, zirvede olan Galaxy serisi telefonlara göre kullanıcıları şaşırtarak yeni Samsung Galaxy S5’i alüminyum gövdeli yapacak. Bu da telefonun milyonlarca kopyasının kısa zamanda ve hızlıca üretilmesine olanak tanıyacak.

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 cihazı fotoğrafta da görülen konseptte olduğu gibi, alüminyum gövdeli olacak. Yani Galaxy serilerinden çok farklı olacak şekilde; HTC şirketinin HTC One cihazında yapmış olduğuna benzer bir tasarım olacak. Fakat Samsung Galaxy S5 hala tasarım departmanının elinde ve bu yüzden şimdi görülen konsept ile gelecek baharda çıkış zamanında göreceğimiz cihaz tasarımı arasında büyük farklar olabilir.

Görünen o ki, Galaxy telefon gövdeleri için daha üst materyaller Samsung’un yeni yönünün bir parçasını oluşturacak. Söylentilere bakılırsa Android cihazların dış görünüşünü Design 3.0 adı verilen bir tasarım oluşturacak. Plastik hissi veren malzeme, Samsung cihazlarında yakınma konularının başında gelmekte. Bu yüzden şirketin, gelecek cihazlarda bu sorunu çözmesi bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz