Samsung Galaxy S5 ile ilgili bilgiler şimdiden ciddi bir şekilde gelmeye başladı diyebiliriz. Şu ana kadar belki de en önemli ve dikkat çekici iddia da bugünlerde elimize ulaştı. Söz konusu iddiaya göre Samsung Galaxy S5 su geçirmez bir yapıya sahip şekilde kullanıcılarla buluşabilir.

Sony Xperia Z1 su gecirmemeBilindiği üzere Sony Xperia Z ile birlikte su ve toz geçirmeme teknoloji ürünlerin kaba olmasına neden olmayacak şekilde sunulabilir göründü. Bu çok beğenilen özelliğini Sony Xperia Z1 isimli üst seviye akıllı telefonda da sürdüren Sony, Samsung gibi rakiplerini başarısıyla tedirgin etmiş olacak ki Samsung Galaxy S5’in hâlihazırda bu özelliğe sahip olacağı ve “Active” serisine gerek kalmayacağı öne sürüldü.

Güney Kore’de yayın yapan ET News isimli mecra tarafından ortaya atılan iddianın gerçeğe dönüşmesi pek de uzak değil. Zira söz konusu mecranın bu zamana kadarki iddialarının önemli bir kısmı geçmişte gerçeğe dönüşmüştü. Diğer yandan Samsung mühendislerinin çıtanın oldukça yükseldiği üst seviye akıllı telefon sektöründe liderliğe oynamayı sürdürmeleri için çarpıcı bazı yeniliklere ihtiyaçları olduğu da ortada.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz