Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge akıllı telefonlar düşerse ne olur? Samsung’un yeni amiral gemisi telefonlarının ne kadar dayanıklı olduğu test edildi. Sonuçlar aşağıdaki videoda yer almakta.

Samsung her yıl yeni bir telefon çıkarıyor. Bu telefonları satın alıp almamak konusunda çok sayıda kullanıcı ikilemde kalıyor. Bu kararsızlığınıza aşağıdaki videoyu izleyerek son verebilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 düşme testini izlerken test edilen cihazların hem arka kapağının üstüne hem de ekranının üstüne düştüğünü göreceksiniz. Samsung cihazlarının düşmelere karşı dayanıklı olduğunu kanıtlamak istiyor. Çünkü kullanıcıların en çok akıllı telefonlarının düşmesinden korktuğunu biliyor. Telefonlar Corning Gorilla Glass ile korunsa da ekranının üstüne yüksek bir yerden düştüğünde çatlamalar, kırılmalar olabiliyor. Hatta iPhone cihazların bu konuda hassas olduğunu bu yüzden Apple’ın ekran üstüne düşmeyi önleyen yeni bir teknolojinin patentini aldığını da biliyoruz.

Samsung’un iki amiral gemisi de düşme testlerinden zarar almadan çıkıyor. Samsung, kullanıcıları bu yönde ikna etmek konusunda kararlı.

Videoda Samsung Galaxy S6 düşme testini ve Samsung Galaxy S6 Edge düşme testini izleyeceksiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz