Popüler akıllı telefon üreticisi Samsung’un yeni amiral gemisi olması beklenen Samsung Galaxy S6 cihazın fotoğrafları sızdı.

Koreli dev üretici Samsung, yeni telefonu bu Pazar günü yani 1 Mart’ta tanıtmayı planlıyor. Bu yüzden aslına bakarsanız telefonun fotoğraflarının sızdırılmış olması pek de şaşırtıcı değil.

Samsung Galaxy S6 telefonun 1 Mart Pazar günü yanında yeni bir telefonla daha tanıtılması bekleniyor. Bu telefon Samsung Galaxy S6 Edge olacak ki bununla ilgili haberler de daha önce çıkmıştı. Bu cihazın ekranının iki tarafının da kavisli olacağını biliyoruz.

İşte Samsung Galaxy S6 akıllı telefonun sızan fotoğrafları:

samsung galaxy s6_3

 

samsung galaxy s6_1

Yeni telefona bakıldığında tasarımın Galaxy ailesinin önceki üyesi olan Samsung Galaxy S5 cihazınkinden daha farklı olduğu görülüyor. Yeni amiral gemisinin metal bir çerçeveye sahip olduğu görülüyor. Ayrıca cihazın alt kısmında hoparlör benzeri bir detay var. Eğer bu fotoğraflar gerçekse kullanıcıları açılmayan bir arka kapak bekliyor. Arkada esas kamera bulunmakta ve aynı yerde kalp atışı sensörü yer almakta.

Telefonun SIM kart girişi sağ tarafta, açma/kapama tuşunun altında bulunmakta. Kulaklık girişi alt kısma mikrofon ise üst kısma alınmış.

Samsung’un kullanıcıların karşısına ne ile çıkacağını bekleyip göreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz