Samsung yeni amiral gemisi ile ilgili son çalışmalarını yapıyor. Şirket, Samsung Galaxy S6 akıllı telefonu 1 Mart’ta Galaxy Unpacked 2015 etkinliğinde tanıtacağını duyurdu. Dev üretici bu etkinlikte ayrıca Samsung Galaxy S Edge telefonu da duyuracak.

Samsung Galaxy S6 akıllı telefon Galaxy ailesinin yeni üyesi olacak. Samsung Galaxy S Edge ise iki kenarı da kavisli olan yepyeni bir telefon olacak. Bunların ikisi de 1 Mart’taki etkinlikte kullanıcılara sunulacak.

Samsung-Galaxy-S edge

Samsung resmi etkinlik için geri sayıma şimdiden başladı. Tanıtıma sadece iki ay kala cihazların fiyatlarıyla ilgili söylentiler de yayılım gösterdi. İlk olarak AndroidPit bu yeni cihazların Avrupa fiyatlarını yayınladı. Kaynağa göre Samsung Galaxy S6 32GB, 64GB ve 128GB olmak üzere üç farklı sürümle gelecek. Bu sürümlerin fiyatları sırayla €749, €849 ve €949 olacak.

Aynı şekilde Samsung Galaxy S Edge de 32GB, 64GB ve 128GB sürümleriyle çıkacak. Ekranının iki kenarı da kavisli olan cihazın sürümlerine göre fiyatları €849, €949 ve €1049 olacak. Bununla birlikte bu fiyatların resmen doğrulanmadığını ve sadece iddia edildiğini not edelim.

Samsung’un hangi sürprizlerle geleceğini 1 Mart günü göreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz