Samsung Galaxy S6 Plus’a ait olduğu iddia edilen fotoğraflar sızdı. Telefonun 5.5 inç ekrana sahip olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy S6 Plus’ın, Samsung Galaxy S6 Edge telefondan biraz daha büyük olacağını “Samsung Galaxy S6 Plus Özellikleri Sızdı” başlıklı haberimizde yazmıştık. Sızıntıların artışına bağlı olarak cihazın çıkış tarihinin yaklaştığını tahmin edebiliriz. Hatta Samsung’a ait bazı sosyal medya hesaplarında cihazın birkaç haftaya kadar tanıtılacağına dair duyurular yapılmakta.

Yeni cihaz ile ilgili çıkan ilk fotoğraflar burada.

Samsung Galaxy S6 Plus
Samsung Galaxy S6 Plus
Samsung Galaxy S6 Plus
Samsung Galaxy S6 Plus

Bunların yeni telefona ait olduğu söylenmekte. Ekranın son derece büyük ve iki kenarının da kıvrımlı olduğu gözleniyor. Bununla birlikte fotoğrafın çekildiği perspektiften esas boyutu tam olarak söyleyebilmek mümkün değil. Cihaz Samsung Galaxy S6 Edge ile hemen hemen aynı tasarıma sahip. Fakat ikonlarda bir değişikliğin gözlemlendiğini söyleyebiliriz.

Telefonun özelliklerini  “Samsung Galaxy S6 Plus Özellikleri Sızdı” başlıklı yazımızda belirtmiştik. Bu özelliklere bakılırsa cihazın son derece iyi bir performans sergileyeceği söylenebilir. 6 çekirdekli işlemciye sahip olacağı beklenen telefon kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor. 5.5 inç ekran ise Samsung Galaxy S ve Samsung Galaxy Note serileri arasında bir köprü oluşturacak.

Bunların hâlâ birer iddiadan ibaret olduğunu söylemekte fayda var. Üstelik bazı kaynaklar yine de cihazın yakında değil, Eylül ayında Berlin’de yapılacak IFA etkinliğinde tanıtılacağını söylüyorlar. Haberler geldikçe aktarmayı sürdüreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz