Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung’un yeni amiral gemisi olması beklenen Samsung Galaxy S6 telefona dair sızmalar, ekran görüntüleri ve fotoğraflar çıkmaya başladı. Görünen o ki Samsung, yeni bir cihaz duyurmak için çok beklemek istemiyor.

Sadece saatler önce Samsung Galaxy S6 akıllı telefonun AnTuTu Benchmark ekran görüntüsü sızdı. Bu ekran görüntüsünde telefonun hemen hemen tüm özellikleri mevcut. İşte o görüntü:

samsung galaxy s6 antutu_2

Bununla birlikte bu ekran görüntüsünün yanında pek gerçekçi olmayan başka bir ekran görüntüsü de yayınlandı. Bunun da AnTuTu Benchmark görüntüsü olduğu iddia edildi.

samsung galaxy s6 telefon antutu_1

Bu ekran görüntüsü doğru ise yeni Samsung Galaxy S6 telefonun QHD ekrana, 8 çekirdekli işlemciye ve Mali-T760 GPU’ya sahip olacak. Bundan önce sızdırılan görüntüde ise telefonun 64-bit Exynos 7420’ye ve 3GB RAM’e sahip olacağı görülüyordu.

Sızdırılan iki ekran görüntüsü arasında farklar mevcut. önceki görüntüde telefonun 20MP ön kameraya sahip olacağı görülürken yeni görüntüde bunun 16MP olacağı görülüyor. Tüm bu farklara baktıkça akla gelen ilk şey telefonun farklı sürümlerinin üretiliyor olabileceğidir. Ayrıca Kore’de satışa çıkan modellerin hep daha iyi özellikler sahip olduğunu da hatırlamak gerekiyor.

Tüm bunların doğruluğunu zaman içinde öğreneceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz