Samsung Galaxy S7 hakkında haftalardır süren söylentiler sızıntılar söz konusu. Özellikle çıkış tarihi konusunda pek çok haber yazıldı şimdiye dek. Tarih konusunda çıkan bu haberlerin arkası kesilmiyor. Şimdi de yeni amiral gemisinin Şubat ayında çıkacağına dair sızıntılar mevcut.

Samsung Galaxy S7 anlaşılan o ki çok erken bir tarihte çıkış yapacak. Öyle ki bu tanıtım Samsung Galaxy S6 telefonun çıkışına göre çok daha erken olacak. Samsung yine sıra dışı davranacak ve rakiplerine göre adımlarını çok hızlı atacak. Şirket, kendisinden beklenmediği biçimde davranmak konusunda istekli gibi.

Samsung Galaxy S7 akıllı telefon 21 Şubat 2016 günü tanıtılacak. Bu cihazın yanında Samsung Galaxy S7 Edge telefonun da tanıtılabileceğini buraya not edelim. Yeni amiral gemisi, Galaxy ailesinin önceki üyesinden sekiz gün daha erken tanıtılmış olacak. Teknik olarak erken olduüu söylenebilir. Ancak Samsung’un neden acele davrandığını anlamak biraz güç.

samsung galaxy s7 mwc

Samsung bunu yaparak 2016 yılında 22 Şubat günü başlayacak Mobile World Congress (MWC) yani Mobil Dünya Kongresi’nden tam bir gün önce bir tanıtım yapmış olacak. Hatırlanacağı gibi Samsung bu yıl tanıtımı 1 Mart’ta yapmıştı ve MWC 2 Mart’ta kapılarını açmıştı. Şirket 2016’da da aynı şeyi yapmayı planlıyor.

Samsung’un bu politikasının neler getireceğini bekleyip göreceğiz.

Kaynak: GSMArena

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz