Bilişim dünyasının her noktasında varlığını hissettiren, gerek ürettiği cihazlar gerekse geliştirdiği yazılımlarla pazarın en güçlü firmalarından biri Samsung. Kullanıcılarının isteklerine göre hareket de ederek bu noktada müşteri memnuniyetini sağlayıp gelişimini gelen taleplere göre yönlendiriyor. Mobil pazarın bilişimin en önemli piyasası haline gelmesiyle beraber akıllı telefonların, tabletlerin üzerine daha fazla düşüyor. Geçtiğimiz sene çıkardığı Samsung Galaxy S7 Edge de bir örneği. İnsanların sevebileceği ve ihtiyaçlarını göreceği bir tasarım, performansla görücüye çıkan sonrasında satışa sunulan cihaz için çeşitli istekler de geliyor. Özellikle akıllı telefonların ekranlarının hassaslığından. Ekranı kırılan, çatlayan kişiler için Galaxy S7 Edge ekran fiyatı ister istemez ekstra masraf oluyor. Fiyatları ve getireceği maliyeti önceden düşünerek hareket etmek bu noktada oldukça önemli

Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Tamiri

samsung-galaxy-s7-edge-ekran-taimiri-fiyatlari

Samsung’un telefonu Galaxy S7 Edge için dikkatli kullanım oldukça önemli. Ancak ister istemez işteyken veya evdeyken elinizden kaçırdığınızda yere düşmesiyle ekranın zedelenmesi, parçalanması kaçınılmaz. Bu noktada tamir etmekten başka bir çareniz de şansınız da yok. Halihazırda akıllı telefonların performansı kadar tasarımı da önemli. Çünkü sadece bir iletişim aracından ziyade eşya, aksesuar halini aldı. Galaxy S7 Edge ekran tamiri fiyatı hakkında yetkililerden bilgi alabilirsiniz ancak bazı kullanıcıların aldığı meblağlara göre 270 dolarlık bir ücret isteniyor.

Ekranınızı tamir ettirirken vereceğiniz ücretin yanı sıra yapılacak dikkatli işçiliğe de önem vermeniz gerekiyor. Tasarımı eski haline dönerken performansının da herhangi bir kayba uğramaması kullanım deneyiminiz için önemli.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz