Samsung Galaxy S7 çıkış tarihi yaklaştıkça ürünle ilgili haberler de yoğunlaşıyor. Özellikle de cihazın fiziksel özelliklerine dair birçok konu çok daha kolay bir şekilde sızabiliyor ve bu haberimize konu olan son bilgi sızıntısı da yeni Samsung akıllı telefon modelinin boyutlarıyla ilgili.

Samsung Galaxy S7, Reuters tarafından elde edilen bilgilere göre iki farklı boyutta satışa sunulacak. Bu boyutlardan bir tanesi 5.2 inç. Diğer boyut ise 5.5 inç. Boyut farklılıklarının yanı sıra kavisli ekrana sahip bir başka modelin de bunlara eklenmesi oldukça yüksek bir olasılık olarak karşımızda duruyor.

Samsung Galaxy S7 Çıkış Tarihi

İçine girdiğimiz 2016 yılının en çok merak edilen ve özellikle söz konusu markanın hayranları tarafından ilgiyle haberleri takip edilen yeni Android akıllı telefon için tanıtılma tarihi gittikçe yaklaşıyor.

samsung galaxy s7 cikis tarihi ve fiyati ile boyutu

Şubat ayında ürünle ilgili dedikoduların ve bilgi sızıntılarının üst seviyeye çıkması beklenirken 1 Mart tarihinde gerçekleşecek olan 2016 Mobil Dünya Kongresi ile birlikte Samsung Galaxy S7 tanıtımının gerçekleşmesi öngörülüyor. Çıkış tarihi de tanıtımla birlikte netleşecektir.

Samsung Galaxy S7 Fiyatı

Samsung Galaxy S7 fiyatı da ürünün farklı ekran boyutlarıyla gelmesine bağlı olarak farklı miktarlarda olacak. Beklendiği üzere daha küçük ekranın birazcık daha uygun fiyatla satışa sunulması beklenirken kavisli ekrana sahip modelle büyük ekranlı modelin yüksek etiket fiyatına sahip olması şimdiden beklenen bir durum.

Kaynak: AndroidCentral

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz