Teknolojinin dev isimleri 2016 yılına ait amiral gemi modellerini yavaş yavaş tanıtmaya başladılar. Firmalar arasında büyük bir pay oranına sahip olan Samsung ise uzun süredir sessizliğini koruyordu. Kullanıcılardan gelen soruları cevapsız bırakan Samsung, Galaxy S7 cihazına ait olan render görselleri ise bugün ortaya çıktı.

Bugüne kadar Samsung Galaxy S7 ile alakalı pek çok farklı söylenti ve sızıntı gerçekleşmişti. Neredeyse iki günde bir yeni Galaxy S7 söylentisinin çıktığını bile söyleyebiliriz. Fakat bu söylentilerin arasında konsept çalışmaları dışında elle tutulur herhangi bir görsel sızıntısı yer almıyordu. Bugün ise şimdiye kadar pek çok farklı modelin görselini sızdıran ITSkins tarafından Samsung Galaxy S7 Render görselleri sızdırıldı.

Galaxy S7 Teknik Özellikleri Neler?

Görsellere bakıldığı zaman yeni cihazın 143.37 x 70.8 x 6.94 mm ölçülerine sahip olduğu gözüküyor. Bu açıdan ele aldığımız zaman cihazın S6 modeli ile hemen hemen aynı olduğunu söyleyebiliriz. Fakat telefonun bir de 163.32 x 82.01 x 7.8.2 mm ölçülerine sahip bir sürümü daha yer alıyor. Bu ölçülerin ise Galaxy S7’nin Plus versiyonuna ait olduğu söyleniyor. 2014 yılında çıkış yapan Galaxy Mega 2’nin ölçülerine benzerlikler de söz konusu.

samsung-galaxy-s7

Render görsellerinden yola çıkarak elde edilen bilgilere göre, Samsung Galaxy S7 modeli görsel açıdan S6 modeline benzeyecek. Telefonun S7 modelinde kullanılmış olan Qualcomm Snapdragon 820 çipset kullanacağı da gelen diğer bilgiler arasında yer alıyor. Ancak cihazın Exynos 8890 çipsetli versiyonunun da çıkacağı söyleniyor.

Kaynak: talkandroid

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz