Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Plus için bundan birkaç günce önde önemli birkaç görsel sızdırılmıştı. 5.1 ve 6 inç büyüklüğündeki ekranlara sahip olan bu yeni amiral gemisi Android akıllı telefonlar için bu kez gerçekleşen sızdırma çok daha net görüntüler ve hatta bir de video ortaya çıkarıyor.

Samsung Galaxy S6’ya benzer bir tasarımın dikkat çektiği yeni modellerin biraz daha köşeli hatlara sahip olduklarını görebiliyoruz. Bununla birlikte ekrandaki cam panelin çok daha dikkat çekici olduğu ortada.

Sızan Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Plus görsellerine biraz daha yakından baktığımızda cihazın mikro SD kart yuvasının olmayacağı ihtimali oldukça artıyor. Ayrıca USB bağlantısının da Type-C olma ihtimali oldukça yüksek. Bir sürpriz olmazsa USB bağlantı noktasının USB 3.0 olacağı bekleniyor.

Galaxy S7 Videosu

Samsung Galaxy S Plus’ın boyutları ise 16.2 santimetre uzunluk, 8.2 santimetre genişlik ve 7.82 milimetre derinlik yani incelik şeklinde. Bu yeni Samsung akıllı telefonun arka bölümünde yer alan kamera çıkıntısı ile birlikte ise söz konusu bölümün kalınlığı 9 milimetre.

Samsung Galaxy S7 ve Plus Ne Zaman Tanıtılacak?

Samsung akıllı telefon modellerinde alışık olduğumuz ana tuşun biraz daha dikkat çekici bir şekilde yer verildiği yeni modellerin 21 Şubat tarihinde tanıtılması bekleniyor. Ayrıca Samsung Galaxy S7 ile birlikte dev markanın yeniden Qalcomm Snapdragon yonga setini kullanma ihtimali oldukça yüksek.

Samsung Galaxy S7 Fotoğraf Galerisi

kaynak: uSwitch

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz