Samsung Galaxy Tab S6 canlı görüntülerde sızıntı yapıyor, çift arka kameralarını bize gösteriyor,

Samsung yeni bir amiral gemisi tablet üzerinde çalışıyor ve çok yakın zamana kadar selefi Tab S4 olduğu için bunun Galaxy Tab S5 olarak adlandırılacağını düşündük . Ancak bazı nedenlerden dolayı Samsung, 5 sayısını atlamayı ve doğrudan 6’yı seçmeyi tercih ediyor . Ve böylece yakında bazı canlı görüntülerde sızan Galaxy Tab S6 tabletinden bahsedebiliriz. Görüntüler bulanık olsada muhtemelen Samsung Galaxy Tab S6 Tabelti şu şekilde olacak

Bu isim önyükleme logosu ile onaylanmış gibi görünüyor, bu noktada aklınızda alt uç Galaxy Tab S5e’nin üst düzey bir e5 olmayan S5 arkadaşı bulunamayacağından şüphe edilmemelidir. Tab S6, Android 9 Pie’i ilk günden itibaren şaşırtıcı bir şekilde çalıştıracaktır, ancak Google birkaç gün içinde piyasaya sürülecek olsa da Google’ın cihazlarına Android 10 Q vermiştir. Ancak, Samsung amiral gemisi cihazının belirli bir yılın ikinci yarısında meydana gelen lansmanlarıyla nasıl gittiğini bilmelisiniz – hepsi bir yıl önce piyasaya sürülen Android yinelemesini çalıştırıyorlar.

Samsung Galaxy Tab S6 Genel Özellikleri

Galaxy Tab S6‘nın Qualcomm Snapdragon 855 SoC tarafından destekleneceği için gerçek anlamda şimdiye kadar yapılmış en iyi Android tablet olması bekleniyor. Geçen yılki Tab S4, 845 mevcut olmasına rağmen 2017’den itibaren Snapdragon 835 ile birlikte gitti. Tab S6’nın ekranı 10,5 inçlik bir panel ve RAM en az 6 GB olacak. Temel modelde 128 GB depolama alanı ve 256 GB seçenek mevcut.

Selefi gibi, Tab S6 bir kalemle gelecek ve arkadaki oluk manyetik olarak tablete tutturulmuş olacak. Oradayken de şarj olacağı konusunda bilgilere sahibiz. Ve evet, tahmin ettiniz, bu S Pen’in Bluetooth desteğine sahip olacağı anlamına da geliyor.

Gerçek kamera donanımı hakkında henüz bir bilgi verilmedi. Cihaz iki versiyonda sunulacak, sadece Wi-Fi ve Wi-Fi + LTE, gri, mavi ve kahverengi, ve Samsung bir klavye kılıfı aksesuarı satacak.

Bu konudaki son sızıntıların zamanlamasına göre, Galaxy Tab S6 7 Ağustos’ta Note10 ailesinin yanında veya belki de Ağustos ayının sonunda IFA’da ilan edilebilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz