Android 4.4.4 sürümünü bekleyen Samsung Galaxy akıllı telefon sahiplerine iyi haber! Samsung, güncelleme alacak Samsung Galaxy ailesi üyelerini açıkladı. Samsung Galaxy akıllı telefonların çoğu Android 4.4.4 sürümü ile yakın zamanda buluşacak.

Bu modellerden bazıları için Android 4.4.4 sürümü test edilmiş ve sunulmaya hazır durumda iken, bazı telefonların testleri devam etmekte. Bunun yanında Samsung Galaxy ailesinin bazı üyeleri Android 4.4.4 için biraz daha beklemeliler.

İşte Samsung’un, Android 4.4.4 sürümü sunacağı Samsung Galaxy model akıllı telefonların listesi:

samsung galaxy android 4.4.4

Bu listeye göre Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Note 3 (Exynos) ve Samsung Galaxy Note 3 (Snapdragon) modelleri için testler tamamlanmış durumda. Bu modellerin kullanıcıları Ekim ayı içinde Android 4.4.4 sürümünü bekleyebilirler.

Bazı Samsung Galaxy Telefonlar Android 4.4.4 İçin Kasım Ayını Bekleyecek

Samsung Galaxy S4 (Exynos), Samsung Galaxy S4 (Snapdragon) ve Samsung Galaxy Note 3 Neo modellerinin kullanıcıları ise bu telefonlar henüz final testinde oldukları için güncellemeyi Kasım ayında alacaklar.

Geri kalan Samsung Galaxy S4 Mini ve Samsung Galaxy S4 Mini Duos, Samsung Galaxy Grand 2 ve Samsung Grand 2 Duos ile Samsung Galaxy Note 2 ve Samsung Galaxy Note 2 LTE akıllı telefonlar henüz teste girmiş değil. Yani bu demek oluyor ki bu Samsung Galaxy ailesi üyeleri telefonların sahipleri güncelleme için Kasım ayı sonunu beklemek durumundalar.

Kaynak : Mobil1333 YORUMLAR

    • kardeş ben grand 2 lte avea versiyonunu aldım ttnet ten 1 aylık telefon avea uygulamalarından kurtulmak için 4.4.2 lüxsemburg sürümünü odin ile yükledim eğer yeni güncelleme gelir ise samsung türkiye olarak benim telefonumada gelirmi yada tekrar eski 4.3 sürüme dönebilmem için android ayarlarından yapılabilecek bişey varmı telefon şarj tutmaz oldu eski hali çok daha iyiydi..not:acil

   • kardeş ben grand 2 lte avea versiyonunu aldım ttnet ten 1 aylık telefon avea uygulamalarından kurtulmak için 4.4.2 lüxsemburg sürümünü odin ile yükledim eğer yeni güncelleme gelir ise samsung türkiye olarak benim telefonumada gelirmi yada tekrar eski 4.3 sürüme dönebilmem için android ayarlarından yapılabilecek bişey varmı telefon şarj tutmaz oldu eski hali çok daha iyiydi..not:acil

    • Samsung grand lte (avea) ile normal grand nin seri numaraları aynı anladığım kadarıyla. büyük bir ihtimalle grand lte yede gelicek ama kasım yazıyo sabırsızlıkla bekliyorum vallahi. Gelsede şu eski sürümden kurtulsak.

   • Yahu gelmez gelmez kasım’mı kaldı şubat oldu hiç birşey yok satarken çok alttan üstten iyi başlıyorlar. Ama karşında muhattap yok servisi bana gelmez diyor. LG bile en düşük modellerde 5.0 kullanıyor. Anlayınca artık samsung’un ne kadar kaliteli ileri düzeyde bi firma olduğunu.

 1. Samsung not 3 neo 4.4.2 sürüm 4.4.4 sürüm gelmedi böyle giderse samsung telefon bidaha kullanmicam artık sıkıldım bi çözüm bulup sürüm gelsin artık 4.4.4

 2. bide şunu anlamıyorum 4.4.4 güncelleme geliyo mesela; telefonun bi kac özelliği değişiyo. neden hepsi 4.4.4 sistemindeki gibisini olmuyo özelikler anlamıyorum ben. ya adam gibi komple sistem değişsin yada istemez kalsın o bi kaç parca özelikler /: bence doğruyum sizce ( :

 3. galaxy grand 2 ye 4.4.4 deil 5.0.1 gelsin hatta. telefon buyuk ram filan gayet iyi neden sunmuyorlar ki anlamıyorum, ben grand 2 avea 7105 kullanıyorum. yani telefonun surumu sistemi s2 den farki yok. haketmio eski sistemi. 4.4.4 yada lollipop almasi lazim bu tel. eski renksiz sürümü kınıyorum ben ( : beyaz renkli sisteme gecmesini istiyoruz artık. .

 4. kardeş ben grand 2 lte avea versiyonunu aldım ttnet ten 1 aylık telefon avea uygulamalarından kurtulmak için 4.4.2 lüxsemburg sürümünü odin ile yükledim eğer yeni güncelleme gelir ise samsung türkiye olarak benim telefonumada gelirmi yada tekrar eski 4.3 sürüme dönebilmem için android ayarlarından yapılabilecek bişey varmı telefon şarj tutmaz oldu eski hali çok daha iyiydi..not:acil

 5. Kimse boşuna beklemesi n versiyon yükselmez Samsung ta çünki kıyamet kadar ürün var adamlarda hangisi ile ikgilensinler? adamlar piyasaya sürüyor kaçıyor. ..vur kaç tekniği ! Bende Grand2 var rezillik yani hala eski kitkat kullanıyoruz. Samsung tövbe. ..

 6. Birdaha Samsung telefon alırsam 3 olsun bu nedir yahu 1 yıldır yeni sürüm bekliyorum yok şuanda en kötü telefonda 5.1 android var biz hala 4.2.2 yle cebellesiyoruz yeter artık. Bu saatten sonra samsung beş para etmez samsung grand

 7. Ulan bu grand kullanıcıların çektiği çile nedir be. 2016 oldu 4 ay sonra 2017 ye giricez. samsung bi telefon çıkarttıktan 2-3 yıl sonra o telefonu unutuyor aq bir daha samsung almam.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz