Katlanabilir akıllı telefonlar gelecek olabilir ancak kesin olan bir şey var: şu anda hala çok pahalılar. Geçmişte Samsung’un Z Fold 2’den daha ucuz bir Galaxy Z Fold Lite üzerinde çalıştığını duymuştuk , ancak şimdi proje rafa kaldırılmış gibi görünüyor.

Bilgi, DSCC’nin kurucusu ve katlanabilirle ilgili söylentilerin sık sık tedarikçisi olan Ross Young’dan geliyor. Z Fold Lite’ı bir süredir duymadığını söylüyor, bu da onun rafa kaldırıldığını gösteriyor olabilir. Yine de, daha uygun fiyatlı bir katlanabilir için tüm umutlar kaybolmaz. Bunun nedeni, son zamanlarda Young’ın, Z Flip’den daha ucuz olması beklenen bir Galaxy Z Flip Lite’ı duymasıdır . İlginç bir şekilde, Lite modeli Ultra İnce Camı Z Flip’te kullanacak.

Samsung Galaxy Z Flip

Piyasada bir Galaxy Z Flip Lite ortaya çıkarsa ve kolayca tahmin edebileceği gibi Z Flip’den daha ucuzsa, o zaman daha fazla satması için mantıklıdır. Yine de bekleyip ne olacağını görmemiz gerekecek çünkü şu anda bu bilgilerin birçoğu sadece söylenti. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz