Samsung Electronics, Galaxy Z Flip katlanır akıllı telefonun üretim sürecini gösteren bir video paylaştı. Videoda cihazın nasıl test edildiğini ve donatıldığını görebilirsiniz.

Üreticiye göre, akıllı telefon teknoloji dünyasında bir sıçrama yaptı. 15 Şubat’a kadar ilk telefon grubu Fransa, Kore, Singapur, İspanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya dahil olmak üzere tüm “ilk dalga” ülkelerinde satıldı. Samsung şimdi ikinci Galaxy Z Flip grubunu dünyanın dört bir yanındaki pazarlara göndermeye hazırlanıyor.

Benzersiz aracın arkasında, karmaşık bir üretim süreci, Samsung’un yenilikçi teknolojisi ve ayrıntılara yakından dikkat ediliyor. Geliştirmenin her aşamasında şirket, kullanıcıların akıllı telefonun yeni arayüzünden ve form faktöründen en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olma arzusuyla yönlendirildi – Samsung Press Service

Şirket yeni yavrularının ilk başarılarında sevinirken, ilk kullanıcılar ve testçiler kolayca çizilen ve soğuğa tahammül etmeyen Galaxy Z Flip ekranından şikayet ediyorlar .

Galaxy Z Flip, 11 Şubat’ta San Francisco’daki Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtıldı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz