Samsung firması son dönemde arka arkaya yeni modellerini tanıtmaya ve kullanıcılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Son olarak Samsung’un Ağustos ayında yapmış olduğu Note 5 ve S6 Edge Plus tanıtımlarından sonra gündeme birtakım dedikodular gelmişti. Bu dedikodular ve söylentiler arasında ise Samsung’un Gear S2 ve Gear S2 Classic adlı iki yeni akıllı saatinin geleceği yer alıyordu.

Bugün düzenlenen Türkiye lansmanında yapılan tanıtımlarda ise iki yeni akıllı saat modeli resmi olarak ortaya çıktı. Ortaya çıkan bu iki yeni model ise kullanıcılarda büyük bir merak uyandırmaya başlamış durumda.

Samsung’un geçtiğimiz Eylül ayında ilk kez duyurduğu akıllı saatlerin Türkiye lansmanı kapsamında Gear S2 ve Gear S2 Classic modellerinin fiyatları da belirlenmiş oldu. Peki ülkemizde satışa çıkacak olan Samsung akıllı saat modellerinin fiyatları nedir?

Samsung Gear S2 Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Samsung cephesinden gelen resmi açıklamalara göre yeni Samsung akıllı saat modelleri önümüzdeki aylarda Finlandiya ve Danimarka bölgesinde satışa çıkacak. Satışa çıkacak olan Gear S2 modelinin 349 Euro, Gear S2 Classic modelinin ise 399 Euro fiyat etiketine sahip olacağı açıklandı.

Samsung Gear S2 turkiye fiyati

Türkiye fiyatlarına bakıldığı zaman ise Classic model için 999 TL ve sport model için 899 TL ödememiz gerekecek.

Akıllı saatin özellikleri ise 360 x 360 1.2. inç ekran, 1 GHz işlemci, 512 MB RAM, Wi-Fi, Bluetooth 4.1. ve 3 gün kullanım ömrüne sahip olan batarya karşımıza çıkıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz