Samsung, Galaxy Unpacked etkinliği sonrasında kutu içerisinde sadeleştirmenin kalıcı olacağını ve kullanıcılarını şarj cihazı ve kulaklıktan mahrum etmeyeceğini de belirtti. Bu açıklamasının yanında Galaxy S21 ailesine katılacak yeni isimlerden de bahsetti.

Güney Kore teknolojisi olan Samsung dün akşam ki etkinlikte Galaxy S21 ailesine Galaxy Buds Pro ve Galaxy SmartTag olarak isimlendirdiği, katılacak yeni ürünlerini açıkladı. Bu açıklama ile S21 için yeni bir döneme girdiklerini de vurgulamış oldu. Kutu içeriğini sadeleştirme planı Apple’dan sonra alınmış bir karar oldu. Ancak Apple kullanıcıları bu karardan pekte memnun değiller.

Samsung Galaxy A70 İncelemesi – Teknoklik.net >>Teknolojiye TıklaŞarj Cihazı Ve Kulaklıklar Aşama Aşama Kaldırılacak!
Samsung2un aldığı bu karara göre atık malzemeleri azaltacak. Aynı zamanda Samsung’un işleyişini daha sürdürülebilir kılacak. Ancak şirket bu planı bir anda değil, kademeli olarak gerçekleştirecek. Samsung kullanıcıları bir süre de olsa rahatlar. Samsung bu kararı almış olsa da kullanıcılarına şarj aleti ve kulaklık sunmaya devam edecek. Ancak şirket bu konuyla ilgili kesin bir açıklama da bulunmadı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz