Samsung, LG, Sony ve HTC için 2016 planları sürpriz bir şekilde beklenmeyen bir yerden açığa çıktı. T-Mobile Polonya tarafından sızdırılan bir görsel ile birlikte LG, Sony, HTC ve Samsung’un 2016 planları ortaya serilmiş oldu.

Sızan görsele yakından baktığımızda her ne kadar olası ürünlerin tam çıkış tarihleri yer almasa da en azından hangi zaman dilimlerinde çıkacaklarını net bir şekilde öngörebiliyoruz. Buna da HTC One serisinin yeni üyesinin 2016 yılının ilk yarısında satışa çıkacağını söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S7 Serisi Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Plus çıkış tarihi de ilgili görselde ortaya konuyor. Buna göre söz konusu cihazları 2016 yılının ilk yarısının sonuna doğru görebiliriz. Bu da 2016 yılının mayıs ve haziran aylarını işaret ediyor.

tmobile lg, samsung, htc, sony, microsoft 2016 planlari

Microsoft Lumia akıllı telefon serisinin yenisi de yılın ilk yarısında geleceği görünen modeller arasında yer alıyor. Yeni HTC One’ın da ki bu ürünün HTC One A9 olduğu tahmin ediliyor yılın ilk yarısında bizimle buluşabilir. Ancak sonraki aylarda da yeni bir HTC One ile karşılaşabiliriz.

LG G5 Ne Zaman Çıkacak?

2016’nın ikinci yarısına baktığımızda da LG G5 olduğu tahmin edilen yeni bir LG akıllı telefonun çıkacağı öngörülüyor. Bu ürünü iki yeni Sony Xperia akıllı telefon takip ediyor.

Söz konusu ürünlerle ilgili ortaya çıkan bu görselin bizim açımızdan sürpriz olduğunu belirtelim. Ayrıca adı geçen markaların yani şirketlerin T-Mobile hakkında nasıl bir yorum yapacakları ya da bu iddialara karşı nasıl yanıt verecekleri merak konusu.

Kaynak: xperiablog.net

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz