Özel bir teknik ile çerçevelerinden tam anlamıyla kurtulan Samsung Q950TS 8K QLED TV modeli çok farklı bir hissiyat uyandırıyor. İşte detaylar…

Samsung’un yeni tekniği ile hazırlamış olduğu çerçevesiz ekran 8K olarak geliyor. Ekran kasa oranı ise yüzde 99 oranında belirtiliyor.

Samsung Q950TS 8K QLED TV özellikleri neler?

Samsung Q950TS 8K QLED TV bir tedarikçi desteğiyle beraber ön panel olduğu gibi gövdeye entegre edilerek çerçeveye gerek duymadan tasarlanmış. Sadece alt kısımda çerçeve bulunuyor oda zemine dek gelir veya tutulması için bir önlem olarak düşünülüyor.

Infinity Screen adında gelen bu teknoloji ile beraber kasanın kalınlığı ise 15mm olarak görülüyor. Çerçeveler olmadığı için bir projeksiyon hissi sunuyor. Oldukça parlak ve güzel olduğunun kanaatindeyiz.

Quantum Processor 8K işlemcisinden gücünü alan TV yapay zeka ile beraber çok güzel şekilde görüntü sunuyor. Buna ek olarak Youtube platformu da TV için 8K çözünürlükler hazırlayacağını ifade etti. Ek olarak yapay zeka Object Tracking Sound teknolojisi ile sahnedeki nesnelerin hareketine göre sesleri optimize edecek. Bixby ile sesli komut vereceksiniz.

Yeni TV’nin henüz fiyatı belli değil.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz