Samsung akıllı telefonlar için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi hangi cihazlar için ne zaman gerçekleşecek soruları kafalardaki yerini korurken sürpriz bir sızma ile birlikte söz konusu soruların neredeyse tüm yanıtları gelmiş oldu.

Daha önce hangi akıllı telefonlar ne zaman Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak şeklinde bir içerik hazırlamıştık. Söz konusu içerikte neredeyse tüm markalar ve güncelleme alacak modelleri yer alıyordu. Zaman ilerledikçe markalara dair detaylı bilgiler de ortaya çıkmaya başladı. Android üzerine hazırlanan akıllı telefon üreticileri arasında en çok satış hacmine sahip markalardan biri olan Samsung’un ürünlerine ne zaman bu güncellemeyi aktaracağı da en çok merak edilen konulardan biriydi. Bu haberimizde de bu konuya dair oldukça önemli bir bilgi sızmasını aktaracağız.

Samsung Galaxy modelleri Android 6.0 guncelleme tarihleri

Samsung Galaxy Serisi için Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Tarihleri

Modeller arasında ilk Android 6.0 güncellemesi alacak modeller Samsung Galaxy Note 5 ve Samsung Galaxy S6 Edge+ olacak. Bu ürünler içinde bulunduğumuz yılın yani 2015 yılının aralık ayında güncelleme alacak.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi 2016 yılının ocak ayında gerçekleşecek.

Galaxy Note 4 ve Galaxy Note Edge için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi 2016 yılının şubat ayında yayınlanacak.

Samsung A Serisi için Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Tarihleri

Galaxy S5 ve Galaxy Alpha modelleri başta olmak üzere Galaxy A8, Galaxy A7, Galaxy A5, Galaxy A3, Galaxy E7 ve Galaxy E5 modelleri Android 6.0 güncellemesini mart ila haziran 2016 tarihleri arasında almaya başlayacaklar.

Tüm bunların yanı sıra mutlaka belirtmemiz gereken bir şey daha var. O da Samsung yazılım güncelleme çalışmalarının maalesef ülkemizdeki modellere diğer ülkelere göre geç gelmesi. Bu da Android 6.0 Marshmallow güncellemesi için Samsung kullanıcılarının yukarıdaki tarihlere birkaç ay daha eklemeleri anlamına gelebilir.

Kaynak: times news.co.uk

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz