Bugün sizlere bağlantılarınızı gizli tutmanız için neler yapabileceğinizi ve Samsung model cihazlarda bağlantınızı gizli tutmanız için en iyi VPN uygulamalarından bahsedeceğiz.

Genel anlamda wifi bağlantıları ve şüpheli sitelere bakarken istenmeyen izinsiz girişler veri hırsızlığı gibi bazı olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ek olarak reklamlar tarafından izlenebilirsiniz. Tüm bunların önüne geçmek için sizlere VPN uygulamalarını bir araya getirdik.

İşte Samsung’un en iyi VPN uygulamaları

TUNNELBEAR VPN

TunnelBear VPN tüm VPN’lerden daha yüksek bir puana sahiptir. Çok güzel ve ücretsiz olması bizi daha fazla etkiliyor. İndirdikten hemen sonra güzel bir arayüze sahip olduğu için açık tuttuğunuz sürece iP adresinizi gizleyecek ve rahat bir gezinme sağlayabileceksiniz.

Ücretsiz sürüm ile 500 MB gezinme sağlayabilirsiniz.

NORDVPN

NordVPN aslında VPN yarışmalarında en yüksek hayran kitlesine sahip durumda. Hızlı ve güvenilir olması oldukça etkileyici. Samsung model telefonlarda ve diğer Android model cihazlarda uyumluluk konusunda bir sıkıntı şimdiye kadar çıkarmadı.

7 günlük bir deneme süresi bulunuyor. Sizlerde 7 gün boyunca güzel bir kullanım sergileyebilirsiniz.

SURFSHARK

Surfshark, VPN sahnesinde ciddi bir arayüze sahip. Olumlu bir çok özelliği mevcut. Ucuz olması ve güvenilir olmasının yanı sıra oldukça hızlı bağlantılar sunuyor. Sizlerin güvenliğini sağlayarak yüksek beğeni ve yoruma sahip olduğunu belirtelim.

EXPRESSVPN

ExpressVPN, 94 ülkede tam 3000’den fazla sunucuya sahip. Böylelikle sizlere güvenilri bir bağlantı sunuyor. Ek olarak 7 günlük deneme süresi bulunuyor. Sizlerde bu deneme süresi boyunca sınırsız gezinme sağlayabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz